Zamówienia

Proces składania zamówień:

Zamówienia w naszym sklepie można składać przez stronę sklepu, mailowo i telefonicznie.

Zamówienia internetowe w sklepie controls4you.pl można składać 24h / dobę  siedem dni w tygodniu. Może się to odbyć bez rejestracji lub z założeniem konta Klienta (dodatkowe rabaty, udział w programach lojalnościowych, śledzenie i historia zamówień). Zamówienia telefoniczne (pod nr tel.: 798 812 402) i realizacja zamówień dobywa się codziennie od poniedziałku do piątku, w godzinach pracy sklepu: 8:00-16:00. Jeżeli zamówienie zostało złożone w dniu wolnym od pracy, to będzie ono realizowane od razu w pierwszym dniu roboczym.

Proces realizacji zamówień:

  1. Potwierdzenie zamówienia – na potwierdzenie zamówienia składa się:
  2. Sprawdzenie poprawności wypełnionych danych w zamówieniu
  3. Sprawdzeniu i ostatecznym potwierdzeniu przez sklep controls4you.pl dostępności produktu. Tym samym, sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia w przypadku braku zamawianego produktu bądź zmiany ceny u dostawcy z przyczyn niezależnych od controls4you.pl. W takiej sytuacji pracownicy sklepu controls4you.pl niezwłocznie powiadamiają Klienta drogą telefoniczną lub e-mailową
  4. Telefonicznym lub e-mailowym potwierdzeniu realizacji zamówienia
  5. Realizacja zamówienia – na tym etapie zamówienie jest kompletowane i przygotowywane do wysyłki. Średni czas realizacji zamówienia wynosi 2 dni robocze i jest uzależniony od dostępności towaru. Jeżeli czas realizacji zamówienia mógłby się przedłużać to natychmiast zostaną Państwo o tym poinformowani.
  6. Wysłanie zamówienia – przesyłka jest wysyłana kurierem DHL. Aktualny status przesyłki przewoźnik udostępni po wprowadzeniu do swojego systemu numeru śledzenia.

Skip to content